Що буде з курсом долара після травневих свят: думка екперта

Що буде з курсом долара після травневих свят: думка екперта
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Курс долара після травневих свят в Україні може трохи зрости. Після святкувань економічне життя трохи відновиться і попит на американську валюту знову підвищиться.

Loading...

Таку думку озвучив економічний експерт Олександр Хмелевський, передає РБК.

Він вважає, що після свят багато регіонів України вийдуть з “червоної” карантинної зони. У зв’язку з цим в країні знову відновиться економічне життя, а разом з цим відновиться попит на іноземну валюту. Також не варто забувати про девальвацію гривні.

Експерт прогнозує курс на рівні 28,00 – 28,70 гривні за долар.

“Після травневих свят практично всі регіони України вийдуть з червоної зони карантину. Економічне життя активізується. Відповідно зросте попит на іноземну валюту і відновиться девальвація гривні. До кінця травня курс гривні буде перебувати на рівні 28,00 – 28,70 за долар”, – додав він.

В цілому, згідно з прогнозом аналітиків, протягом цього тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 27,8 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 27,7/27,9 грн.

Як ми вже розповідали раніше, на курс долара може вплинути звернення президента Росії до Федеральних зборів, не виключено, що він злетить до 31 гривні.

Також, експерти розповідали, як зберегти заощадження в умовах зростання курсу гривні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...