Туреччина може скасувати обов’язкові ПЛР-тести для українських туристів у травні

Туреччина може скасувати обов’язкові ПЛР-тести для українських туристів у травні
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Туреччина, з 15 травня, планує скасувати вимогу про обов’язковий негативний ПЛР-тесті для в’їзду в країну.

Про це повідомили в посольстві України в Туреччині. Рішення покликане привернути на турецькі курорти туристів, в тому числі і з України.

Loading...

Поки ж українських туристів влада Туреччини звільнили від дотримання правил загальнонаціонального локдауну.

У період з 29 квітня до 17 травня в Туреччині для місцевих жителів вводяться дуже жорсткі обмеження. Туристи при цьому можуть не тільки відпочивати на території готелю, але і вільно відвідувати визначні пам’ятки, історичні музеї. На туристів не поширюється заборона на поїздки по країні.

Авіасполучення Україна – Туреччина – Україна не закривається, рейси виконуються в звичайному режимі.

Українцям, щоб підтвердити прибуття саме з туристичною метою, можна буде пред’явити ваучер з готелю або інший подібний документ.

Нагадаємо, поки що Туреччина вимагає від туристів негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину турецького кордону, а також медстраховку і заповнену електронну анкету.

Як ми вже розповідали раніше, в Туреччині анонсували початок жорсткого карантину у зв’язку з погіршенням ситуації з COVID-19. Обмеження почнуть діяти з 29 квітня по 17 травня.

Повідомляється, що обмеження стосуються внутрішніх туристів та іноземців з видом на проживання в Туреччині, а про іноземних туристів нічого не говориться.

Джерело: Народна Правда
загрузка...