УПЦ МП досі називає війну на сході “громадянською війною”, – Епіфаній

УПЦ МП досі називає війну на сході “громадянською війною”, – Епіфаній
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Українська православна церква (Московського патріархату) продовжує заперечувати військову агресію з боку Росії.

Про це сказав предстоятель Православної церкви України Епіфаній в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Loading...

“Зрозуміло, що є українська, визнана, помісна церква України, а є церква, центр якої знаходиться в країні агресора. Скажіть, на кого ця церква працюватиме? Вони тільки називають себе” Українською православною церквою “. Але це насправді не так. Вони є невід’ємною частиною РПЦ. І якщо керівний центр знаходиться в Москві, то до кого вони будуть прислухатися і чиї вказівки вони будуть виконувати? ” – задався питанням митрополит.

Також він нагадав, що представники УПЦ МП досі називають війну на сході України “громадянською війною”: “Вони жодного разу не назвали Росію агресором”.

“Капелани ПЦУ зараз грають дуже важливу роль по духовній підтримці наших військовослужбовців. Тому Російська Федерація намагається внести цей вірус страху не тільки в українському суспільстві, а й серед військовослужбовців. І зараз ми покликані ще більше духовно підтримати наших українських воїнів перед загрозою цієї російської агресії” , – підсумував Епіфаній.

Як повідомлялося раніше, на Великдень в Україні заборонять масові богослужіння в регіонах «червоної» зони.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вже заявив , що нова хвиля COVID-19 очікується в червні. Спалах буде пов’язана зі святкуванням Великодня. Незважаючи на це, відомство не планує вводити додаткові обмеження.

Джерело: Народна Правда
загрузка...