Європарламент пригрозив РФ жорсткою відповіддю через агресію в Україні

Європарламент пригрозив РФ жорсткою відповіддю через агресію в Україні
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Європейський парламент підготував проект резолюції на випадок продовження російської агресії в Україні, в якому міститься заклик до відключення РФ від SWIFT і зупинці “Північного потоку-2“.

Loading...

Документ, який також передбачає відмову від російських нафти і газу, внесений до Європарламенту.

Як свідчить резолюція, за нинішній рівень відносин між Росією і ЄС відповідальна саме Москва. В ЕП закликають Кремль припинити практику невиправданого нарощування військових сил для створення загроз сусіднім країнам.

Ще одним пунктом проекту стала пропозиція ввести режим санкцій за корупційні злочини та додати в список російських олігархів.

Під час виступу глава зовнішньополітичної служби ЄС Жозеп Боррель заявив, що Росія прагне до посилення конфронтації з Євросоюзом. Він закликав Брюссель бути готовим до ускладнень відносин з Москвою.

Тим часом, російський газопровід «Північний потік-2» планують добудувати в 2021 році, проте точної дати введення в експлуатацію поки немає.

Як ми вже розповідали раніше, Зеленський підписав указ про затвердження рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня про введення санкцій проти 95 компаній.

Джерело: Народна Правда
загрузка...