Зеленський із центриста перетворився на типового політика, який намагається торгувати антиросійською політикою на Заході, – експерт

Зеленський із центриста перетворився на типового політика, який намагається торгувати антиросійською політикою на Заході, – експерт
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Президент України Володимир Зеленський з центристської фігури і політика, в якому були зацікавлені всі країни перетворився на типового ворожого офіційній Москві політика, який торгує антиросійською позицією на Заході. Про це у своїй статті для центру Карнегі пише експерт Олександр Баунов. 

Loading...

“З центристської, балансуючої фігури він за кілька тижнів перетворився на типового ворожого Москві східноєвропейського політика, який намагається торгувати антиросійською позицією на Заході – тобто робить рівно те, що робив перед 2008 роком Саакашвілі і що так дратує Росію. У Москви має виникнути бажання показати йому, що у такого повороту і у нападу на її друзів всередині України є своя ціна, яка в залежності від обставин може висловитися навіть у загрозі війни”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів “112 Україна“, NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п’яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів. 

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об’єдналися і створили новий телеканал – “Перший Незалежний”. Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах ” 112 Україна“, NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру

20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб – серед них голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів ” 112 Україна“, NewsOne і Zik.

За останні 2 місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували більше 10 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...