Зустріч Зеленського і Путіна: з’явилися важливі новини про підготовку переговорів

Зустріч Зеленського і Путіна: з’явилися важливі новини про підготовку переговорів
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Україна запропонувала Росії будь-який прийнятний для обох сторін варіант зустрічі лідерів двох країн – або український Донбас або іншу нейтральну країну.

Loading...

Таку думку озвучив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, передає Обозреватель.

“Конкретне місце проведення зустрічі і час є питаннями, які сторони подають в публічний простір, як свої побажання. Ми пропонуємо будь-прийнятний для обох сторін варіант – або український Донбас, тому що саме там йде війна, або нейтральну країну. Росіяни пропонують свій варіант” , – розповів Подоляк.

Потім мають розпочатися консультації між головою ОП Андрієм Єрмаком і, можливо, керівником АП Росії Антоном Вайном або іншими уповноваженими особами.

В цілому, організація переговорів, як забезпечення логістики повноцінної зустрічі лідерів двох країн, які по суті не мають міждержавних відносин, залежить від багатьох чинників.

“Президент Росії фактично погодився з пропозицією президента України провести переговори. Це означає, що важливо тільки одне – необхідно зробити їх змістовними, наповненими дійсно важливими питаннями, які зможуть відповісти хоча б на частину важливих викликів”, – резюмував чиновник.

Раніше стало відомо, що Зеленський готовий провести зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним у Ватикані.

Як ми вже розповідали раніше, Зеленський готовий обговорювати на зустрічі з главою Росії Володимиром Путіним навіть питання нібито проблем російської мови і віросповідання в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...