Байден готується обговорити з Путіним Україну: подробиці

Байден готується обговорити з Путіним Україну: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден на майбутній зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним обговорюватиме питання двосторонніх відносин, в тому числі торкнуться теми України.

Як повідомив телеканалу MSNBC радник американського лідера з національної безпеки Джейк Салліван, зустріч планують провести влітку в третій країні.

Loading...

“Байден також сказав, що не прагне до ескалації, хоче стабільних відносин. І тому запропонував можливість зустрітися з Путіним в третій країні цього літа, щоб обговорити весь спектр питань в американо-російських відносинах, включаючи Україну”, – підкреслив він.

Салліван уточнив, на думку Байдена, США та інші партнери офіційно стануть на захист суверенітету і територіальної цілісності української держави.

Раніше в Кремлі заявили, що не отримували конкретних пропозицій щодо зустрічі президентів Росії та України Володимира Путіна і Володимира Зеленського, в тому числі і в Ватикані. Як відомо, в одному з інтерв’ю Зеленський заявив, що зустріч повинна пройти на території, яка «уособлює мир та діалог», він не виключав при цьому Ватикан.

 

Джерело: Народна Правда