Кому і чому не можна їсти часник

Кому і чому не можна їсти часник
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Часник має цілющі властивості. Його радять вживати лікарі та народні цілителі. Однак, існує група людей, для яких споживання даного продукту небезпечне.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Нealthy style”, фахівці стверджують, що не можна вживати часник під час діареї, за умови порушення роботи печінки та перед плануванням хірургічного втручання. Також не рекомендують їсти даний продукт вагітним жінкам та тим, які годують немовля молоком. Не можна включати до раціону часник людям, які мають хвороби очей та низький артеріальний тиск.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, люди з хворим серцем завжди намагаються уникати в своєму раціоні часнику. Існує думка, що зубчики цієї рослини негативно діють на “моторчик”. Однак, як показують дослідження, навпаки, часник може допомогти при атеросклерозі судин і стенокардії. 

Нагадаємо, що  на початку весни більшість зіштовхується з проблемою авітамінозу, тобто дефіциту вітамінів. Внаслідок цього погіршується самопочуття та зовнішній вигляд людини. Настає сонливість, апатія, нервовість, зміна настрою, сухість шкіри, загострення хронічних хвороб, поганий обмін речовин.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...