Лікарі розповіли про нові симптоми COVID-19: на що варто звернути увагу

Лікарі розповіли про нові симптоми COVID-19: на що варто звернути увагу
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Останнім часом, пацієнти COVID-19 можуть більше не відчувати втрати нюху або смаку, оскільки симптоматика хвороби істотно змінилася в порівнянні з початком пандемії.

Loading...

Таку думку озвучив головний лікар-інфекціоніст Львівської області Сергій Федоренко, передає “ТСН”.

Тепер про наявність COVID-19 в організмі може свідчити висока температура, діарея і нудота.

“Іноді люди не можуть навіть пересуватися по квартирі, у них слабкість, озноб, температура досягає 40 градусів. Але вже на стаціонарному обстеженні ми виявляємо ураження легень, яке характеризується двосторонньою бронхопневмонією і розвитком міокардиту. Буває і ураження центральної нервової системи і пацієнт дезорієнтується в просторі і часу”, – розповідає медик.

За словами Федоренка, всім відомі симптоми – втрата нюху і смакових відчуттів – не виключаються, але останнім часом зустрічаються у хворих COVID-19 все рідше.

Як ми вже розповідали раніше, карантинні обмеження в Україні продовжують знімати. Напередодні в «жовту» зону потрапили: Вінницька, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Херсонська області, Закарпаття і Буковина.

Також нагадуємо, в Україні почалася вакцинація людей старше 65 років. В першу чергу вакцинують літніх з хронічними хворобами – на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання і нирок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...