Назвали продукт-вбивцю раку

Назвали продукт-вбивцю раку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У Єльському онкологічних Центрі було проведено дослідження, результати якого були опубліковані в багатьох наукових виданнях США. Як з’ясувалося, вченим вдалося знайти продукт, який захищає організм людини від всіх видів раку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА , про це повідомляє Новости N.

Loading...

Американські дослідники стверджують, що вживання всього двох жмень горіхів в тиждень здатне оздоровить людини і врятувати його від самого поширеного на сьогоднішній день захворювання, яке нерідко називається невиліковним. Йдеться про рак.

Чому саме горіхи захищають від онкології і які потрібно їсти, щоб попередити цю недугу?

Мало кому відомо, що в горіхах містяться речовини, що сприяють зниженню рівня глюкози в крові, завдяки чому підвищується чутливість до інсуліну. За рахунок ЦИХ процесів в організмі людини усуваються запальні процеси, які часто призводять до трансформації здорових клітин в ракові.

Таким чином, в організму виробляється резистентність до Онкологічним захворювань і він на майже 50% може вважати себе захищеними від цієї категорії хвороб і не тільки.

Тут же можна відзначити, що при високій чутливості до інсуліну в організмі людини вважається максимально здоровим, а це значить, що Він не потрапляє в групу ризику захворювань, що скорочує тривалість життя, таких як: хвороби серця і судин, рак, діабет, атеросклероз і багато інші.

Американські вчені після проведених досліджень назвали найкорисніші для здоров’я горіхи – це кешью, волоський горіх і мигдаль. Вони, до всього іншого, знижують апетит і допомагають ефективно худнути.

Завдяки регулярному вживанню ЦИХ горіхів у багатьох добровольців, які брали участь в дослідженнях вчених, знизилася тяга до солодкого і калорійної їжі, від чого шанси на здорове і тривале життя зросли в рази.

Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, штучні квіти, які вживають для вінків на цвинтарі, виготовляють з нафтопродуктів. Тому такий склад небезпечний для організму і може провокувати онкологічні захворювання.

Додамо, що фінські вчені знайшли новий засіб для боротьби з онкологічних захворюваннями. До того ж він уповільнює процес старіння. Дикі ягодимістять унікальні органічні сполуки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...