Пільги на електроенергію: новий міністр обнадіяв українців

Пільги на електроенергію: новий міністр обнадіяв українців
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Герман Галущенко, якого 29 квітня Верховна Рада призначила міністром енергетики, заявив, що уряд працює над пошуком механізму, який дозволить зменшити плату за електроенергію для певних верств населення.

Про це пише “Обозреватель”.

Loading...

“Ми працюємо в рамках нового ПСО. Зараз питання навіть не в тому, повертаємо ми ці 100 кВт / год, питання в тому, що ми знайдемо механізм, як зменшити плату для певних верств населення. Це може бути навіть не 100 кВт/год “, – заявив Галущенко.

Новий міністр також відповів на питання, чи повернуть пільгу на електроенергію для тих, хто живе в 30-кілометровій зоні АЕС: “Я знаю, що це питання буде розглядатися. Я підтримую розгляд цього питання. Я більше схиляюся до повернення цієї пільги, але потрібно подивитися, як це зробити, можливо, залежно від обсягу споживання “.

Тарифи на електроенергію в Україні стримує Кабмін за допомогою спеціальної постанови, яке зобов’язує компанії продавати “ток” за встановленою ціною (т.зв. ПСО).

Як повідомлялося раніше, ціни на електроенергію для населення в Україні залишаться на рівні 1,68 грн за кВт * год – пільговий тариф продовжили до 1 липня.

Раніше колишній міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель заявив , що ціна електрики повинна становити більше 3 грн / кВт⋅ч, але піднімати її, швидше за все, будуть поступово. В першу чергу вартість кВт * год може вирости до 2,2 грн. Одночасно з цим приблизно на 10% зростуть тарифи на газ.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...