Політолог: Путін Крим не віддасть – це зробить його наступник

Політолог: Путін Крим не віддасть – це зробить його наступник
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російський правозахисник і політолог Євген Іхлов повідомив, що за “набитого шлунку” Росія може існувати в умовах війни в Україні та Сирії, анексії Криму. Російська влада вбиває шукачів пригод та найманців, а до звичайних громадян не приходять труни.

Loading...

Про це повідомляє політолог в унікальному інтерв’ю для “НАРОДНОЇ ПРАВДИ”.

“Про те, що Росія не може жити без Криму, Росія дізналася 1 березня, а через два тижні вона його отримала. Путін Крим не віддасть. Його наступник в перспективі віддасть, якщо це буде не проміжне правління. Путін взагалі сам нічого не віддасть. Просто з шкідливості. Він бачить себе відновником втраченого при Горбачові і Єльцині”, – розповідає Іхлов.

Політолог вважає, що “путінська більшість” невдоволена “порожнім шлунком”, оскільки поразка сприймається болюче через ідеологічне обґрунтування. З середини 1990-х років розпалювався імперський ресентімент, тобто злоба, невдоволення та ворожість до того, що суб’єкт вважає причиною свої невдач.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Донбас та війна з Україною не цікаві для Путіна самі по собі, окремо від міжнародної політики. Доля українського регіону цілком залежить від зацікавленості глави Кремля у веденні стосунків з європейськими країнами та США. 

Нагадаємо, що політолог-міжнародник Володимир Воля прогнозує, що політика Кремля щодо України залишиться без змін

Джерело: Народна Правда
загрузка...