Рада призначила Галущенка на посаду міністра енергетики

Рада призначила Галущенка на посаду міністра енергетики
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Верховна Рада призначила нового міністра енергетики – віце-президента «Енергоатому» Германа Галущенка.

За відповідне рішення проголосували 305 депутатів.

Loading...

Як відомо раніше, профільний комітет підтримав призначення Галущенко. З кінця минулого року виконуючим обов’язки міністра був Юрій Вітренко, а напередодні Кабмін призначив його главою правління держкомпанії «Нафтогаз».

Відзначимо, Галущенко в 1995 році закінчив Львівський державний університет за спеціальністю правознавство, отримавши диплом юриста. У нього також є диплом магістра міжнародного менеджменту Української академії зовнішньої торгівлі за фахом менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Він працював в прокуратурі та Міністерстві закордонних справ. У різні роки займав посади заступника керівника департаменту секретаріату адміністрації президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції.

У 2013-2014 роках був виконавчим директором з правового забезпечення держпідприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія” Енергоатом “, а вмае 2020 року уряд призначив Германа Галущенко віце-президентом цієї компанії.

Раніше заступник глави Верховної ради Руслан Стефанчук заявив , що у президента Володимира Зеленського є юридичне обґрунтування для розпуску парламенту – народні депутати не збиралися на засідання більше 30 днів. При цьому поки невідомо, чи скористається він цим правом.

Також повідомлялося про те, що Верховна Рада планує відправити у відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...