Розпуск Ради: Разумков озвучив шанси

Розпуск Ради: Разумков озвучив шанси
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Спікер Верховної ради України Дмитро Разумков вважає, що підстав для розпуску парламенту на сьогоднішній день немає. Так, нібито жодного разу не було такого, щоб парламент дев’ятого скликання не збирався на заплановані засідання.

Loading...

Відповідну заяву він зробив в ході брифінгу.

Так, він заявив, що рішення Конституційного суду від 2004 року передбачає, що Раду можна достроково розпустити, якщо вона більше 30 днів не збирається саме на заплановані засідання.

“І, об’єктивно, сьогодні такого випадку навіть бути не може. Тому, якщо чесно, я не бачу цих підстав, і навряд чи можна йти якось врозріз з рішеннями Конституції, Конституційного суду”, – додав Разумков.

Раніше, заступник Разумкова Руслан Стефанчук стверджував, що на сьогодні є одна формальна підстава для розпуску парламенту.

“Так сталося, що в період з грудня по січень, я звичайно можу помилятися, тому що як раз тоді хворів, Верховна рада не збиралася більше 30 днів”, – заявив чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, Рада може розглянути питання про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я. Понад 150 народних депутатів вже поставили свої підписи під документом з пропозицією скликання позачергового засідання з цього питання.

А також, Рада призначила нового міністра енергетики – віце-президента «Енергоатому» Германа Галущенка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...