Стало відомо, де може пройти зустріч Зеленського та Путіна

Стало відомо, де може пройти зустріч Зеленського та Путіна
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна розглядає в якості місця проведення двосторонньої зустрічі Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна Єрусалим (Ізраїль) або Відень (Австрія).

Про це з посиланням на власне джерело пише НВ.

Loading...

Співрозмовник видання уточнив, що узгодження порядку і місця майбутнього саміту дипломатичними каналами вже почалося. Активна фаза підготовки зустрічі президентів почнеться після травневих свят:

«У Нетаньяху довірчі відносини з нами і з Росією. Тому Єрусалим – хороший варіант. Є й інший – Відень. Обидва місця по-своєму підходять з точки зору безпеки, так і гарантування рівноправності сторін».

Також джерело прокоментувало витоки в російських ЗМІ, про те що після згоди Путіна провести переговори, але тільки в Москві, Зеленському запропонували дату 9 травня:

«Це робиться в пропагандистських цілях. 9-го або на іншу дату, в Москву, Зеленський навряд чи погодиться. Ми не будемо реагувати. Порошенко любив особисто займатися контпропагандою. Наша ж мета – не перемовлятися, а домовитися з Путіним про закінчення війни на прийнятних для України умовах».

Напередодні в Кремлі заявили, що не отримували конкретних пропозицій щодо зустрічі президентів Росії та України Володимира Путіна і Володимира Зеленського, в тому числі і в Ватикані. Як відомо, в одному з інтерв’ю Зеленський заявив, що зустріч повинна пройти на території, яка «уособлює мир та діалог», він не виключав при цьому Ватикан.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...