Ці сім речей дітям передаються лише від батька

Ці сім речей дітям передаються лише від батька
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Існує низка генетичних особливостей, які діти отримують у спадковість переважно від своїх батьків.

НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на adfave розповідає, які якості дістаються нащадкам по батьківській лінії.

Loading...

Ризик серцевих захворювань

Вчені з Університету Лестера з’ясували: чоловіки-носії певного типу хромосоми на 50% частіше страждають на захворювання, яке вражає коронарну артерію. Вони можуть передати цю особливість своїм синам.

Психічні захворювання

Є такі психічні розлади, які найчастіше передаються до дитини саме від батька, особливо, якщо він став батьком у досить пізньому віці. Серед таких захворювань числиться шизофренія і СДУГ.

Такий ризик можливий у випадку з пізніми батьками, так як їх ДНК змінюється з віком.

Жінки ж, у порівнянні з чоловіками, народжуються з усім набором яйцеклітин. ДНК, яку вони передають своїм дітям, з часом не змінюється.

Криві зуби

Від батьків діти можуть успадковувати і проблеми з зубами. Все тому, що чоловічі гени, які відповідають за форму щелепи і здоров’я зубів, набагато сильніші, ніж жіночі. Через них дитина може отримати криві зуби або слабку емаль.

Проблеми з безпліддям

Чоловіки, які мають низьку якість сперми, можуть нагородити такою ж проблемою своїх синів. Так стверджують вчені в дослідженні, опублікованому в журналі Human Reproduction.

Навіть якщо парі і вдалося народити дитину за допомогою ЕКЗ, сини, швидше за все, будуть боротися з безпліддям так само, як і їхні батьки.

Хлопчик чи дівчинка?

Так, саме гени батька визначають, хто народиться у пари – хлопчик чи дівчинка. Для того, щоб спрогнозувати стать майбутньої дитини, потрібно подивитися на генеалогічне дерево батька, йдеться в дослідженні, опублікованому в Science Daily.

Якщо сперма батька несе Х-хромосому, то об’єднавшись з Х-хромосомою матері, виходить дівчинка. І навпаки – якщо сперма батька заряджена Y-хромосомою, буде хлопчик.

Колір очей

По правді кажучи, гени обох батьків грають певну роль в тому, який колір очей отримає дитина. Але найчастіше йому передаються риси обличчя і колір очей батька – його гени домінують над генами жінки.

Зріст

Зріст дитини дійсно багато в чому залежить від генів, особливо батьківських. Якщо батько високий, то діти теж будуть високими, може бути не такими високими, як батько, якщо мати низького зросту, але тим не менше.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про продукти, які здатні компенсувати відсутність сексу. Гормони, які виділяються під час заняття сексом, дуже цінні для нашого організму. Його відсутність може призводити до небажаних наслідків. Але, як стверджують дієтологи, секс можна замінити звичайними продуктами, які з легкістю можна купити в будь-якому магазині.

Нагадаємо, за висновками лікарів, деякі улюблені чоловіками страви загрожують чоловічим безпліддям.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...