У Криму назвали суму збитків через відсутність води від материкової України

У Криму назвали суму збитків через відсутність води від материкової України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Так звана “влада” окупованого Росією Криму стверджує, що сума збитків, завданих бюджету республіки і місцевим бюджетам в результаті перекриття України Північно-Кримського каналу, вже становить понад 819 млрд рублів.

Loading...

Така інформація опублікована на сайті “кримського парламенту”.

Попередні збитки санаторно-курортної і туристичної сфери оцінюється в 586,5 мільярда рублів.

По галузі “Комунальне господарство” сума збитку становить 420 млрд рублів, по галузі “Водне господарство” – більш 104 млрд рублів, по “Сільському господарству і рибальству” – більш 277 млрд рублів а по галузях “Відтворення мінерально-сировинної бази” і “Лісове господарство “- більш 17 млрд рублів.

Раніше “віце-прем’єр Криму” Світлана Маслова заявила, що накопичених водосховищами окупованого Росією півострова запасів води вистачить лише на вісім місяців.

“Корисний об’єм води в Сімферопольському водосховищі становить 17%, в Аянском – 91%, Партизанському – 26%. У цілому, корисний об’єм становить майже 11 млн кубометрів води. За тиждень притоки в три водосховища склали 1,2 млн, витрата – 360 тис . кубометрів. Середньодобовий обсяг води, що піднімається з водосховищ – 46 тис. кубів”, – заявила Маслова.

Також вона зазначила що для забезпечення Сімферополя водою, щодоби необхідно 130 тисяч кубометрів.

“При здійсненні таких приток, що дозволить накопичити воду у водосховищах і, з урахуванням нових свердловин, це дозволить в результаті зняти Сімферополь з режимного водопостачання”, – зазначила вона.

Як ми вже розповідали раніше, США підтримують ініціативу України «Кримська платформа» і готові приєднатися до неї.

Також стало відомо, що українські вертольоти, які перебували на території окупованого Криму, росіяни передали Федеральній службі військ національної гвардії РФ (Росгвардія).

Джерело: Народна Правда
загрузка...