Вбиває здоров’я: медики назвали найнебезпечніші види алкоголю

Вбиває здоров’я: медики назвали найнебезпечніші види алкоголю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Алкоголь чинить негативний вплив на організм людини. Безпечних напоїв з вмістом спирту не існує. Однак, слабоалкогольні напої є найнебезпечнішими. До них належать коктейлі, спиртні енергетики, шампанське та пиво.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сьогодні”, енергетики містять психоактивні речовини, зокрема, таурин, кофеїн тощо. Швидке сп’яніння відбувається внаслідок посилення ними дії спирту. Пиво шкідливе тим, що його п’ють у великих дозах. При цьому три пляшки пива замінюють ледь не одну пляшку горілки.

У шампанському на зразок ігристих вин міститься багато вуглекислоти, яка впливає на оболонку шлунку. Таким чином алкоголь швидко засвоюється, що провокує головний біль та різкий вплив на судини.
Коктейлі часто споживають без закуски та вважають, що велика кількість соку нейтралізує загрозу алкоголю. При цьому, навпаки, вміст соку сприяє повільного накопиченню алкоголю, після чого різко відбувається досягнення критичного рівня.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, вживання алкоголю може призвести до розвитку раку молочної залози і шести інших типів раку. Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). 

Додамо, що діти починають вживати алкоголь, тому що суспільство вимагає від них дорослішати надто швидко. Однак дієвим способом протидії цьому може бути створення можливостей для альтернативного дозвілля. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...