Яка погода буде влітку: синоптики озвучили сумний прогноз

Червень не найкращий час для відпочинку на курортах і пляжах України

Яка погода буде влітку: синоптики озвучили сумний прогноз
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Синоптики сходяться на думці, що нинішнє літо буде спекотним, але досить коротким, систематично на зміну спеці буде приходити похолодання з дощами. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ” Сегодня “.

Заввідділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Укргідрометео НДІ НАН України Вазіра Мартазінова каже, що після прохолодною першої тижні липня буде спекотно і сухо.

Loading...

Однак уже в середині місяця в Україну знову прийде похолодання. Також можливі: шквал, град і зливи. Далі стовпчики термометра знову поповзуть вгору до 26 градусів. Схожу погоду прогнозує народний синоптик Леонід Горбань. За його словами, дощі очікуються в період з 16 іюлня по 28 липня.

Мартазінова зазначає, що літо стає коротшим, починаючись в середині липня, закінчуючись в середині серпня. За її словами, вже після 15 серпня варто чекати приходу осені. Горбань додає, що хоч друга половина серпня буде прохолодною, але не холодною:

“Плюс 20-22 вдень, це ще не осінь. Зате до того буде півтора місяці спеки, особливо в липні, коли весь місяць очікується під 30 в тіні, а на півдні навіть 35 і вище. Легше перенести температурне пекло допоможуть рясні дощі, їх в липні можливо чотири, приблизно раз на тиждень, в перші 15 днів серпня – ще два дощу, на початку і в середині місяця “.

Як повідомлялося раніше, згідно з даними сайтів Gismeteo і Accuweather, в Києві в липні буде велика кількість дощових днів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...