Зарплату чиновникам органів держвлади хочуть обмежити: цікаві подробиці

Зарплату чиновникам органів держвлади хочуть обмежити: цікаві подробиці
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

В Україні можуть ввести обмеження на максимальний розмір зарплати чиновників органів державної та місцевої влади.

Як повідомляє інформаційне управління апарату ВР, нардепам рекомендують прийняти відповідний законопроект №3034.

Loading...

Рекомендацію дав комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Так, документ пропонує обмежити розмір заробітної плати керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, працівників підприємств, установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету, державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування до 15 мінімальних заробітних плат.

“Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект №3034 і створити робочу групу, яка буде займатися питанням розробки системного законопроекту для модернізації оплати працівників державного сектора”, – укказано в повідомленні.

Раніше Кабінет міністрів затвердив мінімальний розмір посадового окладу в 2021 році в державних органах. Мінімальний оклад складає 4540 гривень.

Як ми вже розповідали раніше, середньомісячна зарплата штатних працівників в Україні в період січень-лютий 2021 року склала 12 443 гривень. У порівнянні аналогічним періодом 2020 року, зарплата зросла на 15,4%.

А тим часом, експерти озвучили консенсус-прогноз основних економічних показників в країні на II квартал 2021 року: інфляція прискориться, зарплати хоч і зростуть, але їх підвищення не у всіх перекриє зростання цін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...