1 травня відразу три регіони перейдуть з “червоної” зони карантину в “жовту”

1 травня відразу три регіони перейдуть з “червоної” зони карантину в “жовту”
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Київська та Миколаївська області можуть з 1 травня перейти з “червоної” відразу в “жовту” зону карантину. Нагадаємо, 1 травня послаблює карантинні обмеження також Київ, в столиці в звичайному режимі почне працювати громадський транспорт, відновлять роботу також ярмарки, ринки, заклади громадського харчування та спортзали.

Про нове ослаблення карантину в ході брифінгу повідомив головний санлікар України Віктор Ляшко:

Loading...

“Сьогодні Міністерство охорони здоров’я готує подання до Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виведення з “червоного” рівня епідемічної небезпеки ще двох областей – зокрема, Київська та Миколаївська області можуть бути переведені в “жовтий” рівень епідемічної небезпеки”.

У “червоній” зоні поки залишаються 7 регіонів: Хмельницька, Чернігівська, Житомирська, Сумська, Полтавська, Харківська та Запорізька області.

Як повідомлялося раніше, Україна закриває кордон для Індії. Всі громадяни, що повернуться в Україну, повинні піти на самоізоляцію незалежно від результатів ПЛР-тесту.

30 квітня прибуде ще одна партія китайської вакцини проти COVID-19 від Sinоvac. Нова партія препарату складається з 500 тисяч доз.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...