На Закарпатті учитель тягала за волосся дитину через вправи: всі подробиці скандалу

На Закарпатті учитель тягала за волосся дитину через вправи: всі подробиці скандалу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На Закарпатті в селі Кваси розгорівся скандал у школі . Учень зняв на відео, як місцева вчителька кричить на одного зі школярів, а також тягає його за волосся. Причина: той щось не дописав у вправі.

Loading...

На відео видно, як вчителька початкових класів Віталія Олександрівна Р. тягає за волосся учня. Вона перевіряла помилки в зошиті, але в якийсь момент починала кричати на нього, адже він щось не дописав. Трохи пізніше вона продовжила кричати вже біля дошки.

Як розповіли “Обозревателю” у Ясінянській ОТО, відео інциденту батьки учнів 3-Б класу спочатку принесли директору цієї школи. Той викликав педагога і попросив її написати пояснювальну. У відповідь жінка без пояснень написала заяву на звільнення.

Рідні постраждалої дитини не стали звертатися в поліцію, а також залишили заяву директору школи, що не мають ніяких претензій до навчального закладу. При цьому інші батьки однокласників хлопчика наполягали на зверненні до правоохоронних органів.

Мама однієї з учениць цієї школи на умовах анонімності зізналася, що батьки хлопчика не дуже благополучні і мало з ним займаються. Можливо, з цієї причини вони не захотіли сваритися з керівництвом навчального закладу. Незважаючи на це, в поліції вже відкрили кримінальне провадження, адже відео було виявлено співробітниками поліції під час моніторингу.

У Черкасах школяр прострелив собі голову в тирі місцевої гімназії №9.

У львівській школі №68 заняття з християнської етики перетворили в богослужіння і проповідь .

Джерело: Народна Правда
загрузка...