Пенсії можуть підвищити ще одній категорії українців: хто може розраховувати на доплату

Пенсії можуть підвищити ще одній категорії українців: хто може розраховувати на доплату
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Міністерстві соціальної політики підготували проект постанови Кабінету міністрів про підвищення мінімальної пенсії для інвалідів I групи.

Loading...

З 1 липня пенсія для цієї категорії осіб становитиме не менше 2200 гривень, відповідний проект документа опублікований для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Документом пропонується з 1 липня надавати щомісячну доплату до пенсії в сумі, якої не вистачає до 2200 гривень, в разі, коли у осіб з інвалідністю I групи, які одержують пенсію, призначену відповідно до закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, щомісячний розмір пенсійних виплат не досягає 2200 гривень.

Реалізація акта потребуватиме додаткових витрат у сумі 25,3 млн гривень в місяць за рахунок коштів державного бюджету.

“Реалізація акта забезпечить встановлення мінімальної пенсійної виплати на рівні 2 200 гривень особам з інвалідністю I групи”, – зазначено в документі.

Як повідомлялося раніше, президента України Володимира Зеленського просять повернути пенсійний вік для жінок на рівні до 55 років (так було до початку пенсійної реформи).

А також, деяким пенсіонерам почали приходити повідомлення, в яких сказано, що їхній дохід перевищує податкову соціальну норму. Внаслідок чого вони позбавляються пільг на оплату комунальних послуг.

Джерело: Народна Правда
загрузка...