Посольство США в Росії припиняє видачу всіх віз, окрім дипломатичних

Посольство США в Росії припиняє видачу всіх віз, окрім дипломатичних
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Посольство США в Росії з 12 травня максимально скорочує консульські послуги, залишаючи тільки ті, які необхідні в екстрених випадках громадянам США. Візи росіянам будуть відкривати в обмежених кількостях у разі, якщо мова йде про вирішення дипломатичного або про питання життя і смерті.

Офіційну заяву дипломатичної установи цитує “Обозреватель”.

Loading...

Відомо, що масштабні скорочення послуг викликані повідомленням російського уряду про намір заборонити представництву США в Росії працевлаштовувати іноземних громадян в будь-якій якості: “Обробка неімміграційних віз для недипломатичних поїздок припиняється. Посольство в Москві в найближчому майбутньому не буде пропонувати звичайні нотаріальні послуги, консульські звіти про народження за кордоном або послуги з відновлення паспортів “.

Громадян США, які знаходяться в Росії і термін дії чиїх віз закінчився, наполегливо закликали виїхати з Росії до 15 червня.

Дипломати також відзначили, що ситуація ускладнюється ще й тим, що надання екстрених послуг громадянам США в Росії також може бути відкладено або обмежено через урізання можливостей представників посольства виїжджати за межі Москви.

Напередодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив , що Російська Федерація готова прийняти нові заходи по США у відповідь на “недружні кроки” і санкції.

Як повідомлялося раніше, держсекретар США Ентоні Блінкен має намір відвідати Україну з робочим візитом на наступному тижні.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...