Загрози вторгнення Росії в Україну зараз немає – командувач об’єднаними силами ЗСУ

Загрози вторгнення Росії в Україну зараз немає – командувач об’єднаними силами ЗСУ
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

На сьогоднішній день загрози вторгнення російських військ на територію України нібито немає. Рівень загрози біля кордону зараз, не тягне за собою безпосередньо загрозу вторгнення на територію України.

Loading...

Таку думку озвучив командувач Об’єднаними силами Збройних сил України (ЗСУ) генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає “АрміяІнформ” в п’ятницю, 30 квітня.

“По всіх напрямках навколо державного кордону, по всій протяжності є небезпека і відповідна загроза. Але загроза має певну ступінь, є безпосередня загроза, є потенційна загроза. Тому, небезпека, говорячи військовою мовою, є навколо державного кордону завжди, але рівень загрози на даний час не тягне за собою безпосередньо загрозу вторгнення на територію України”, – вважає Наєв.

Також, за словами командувача, у командування об’єднаними силами ЗСУ України є різні плани дій, проте у всіх них розглядається тільки застосування ЗСУ, без залучення “партнерів України”.

Як ми вже розповідали раніше, Росія може повернути свої війська до кордону з Україною в кінці липня в рамках підготовки до навчань «Захід-2021».

А в США також вважають, що ще рано радіти відведення російської військової техніки від кордонів з Україною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...