Помер відомий український актор: зірка фільму "Весна на Зарічній вулиці"

Помер відомий український актор: зірка фільму "Весна на Зарічній вулиці"
Автор Марія Петренко в Новини

У неділю, 2 травня, помер відомий український актор і режисер Жан Мельников у віці 84 років. Він прославився своєю роллю у фільмі “Весна на Зарічній вулиці”, який вийшов на екрани в 1956 році.

Про смерть Мельникова повідомив його син Андрій Мельников на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

“Батько!!! Ти найкращий тато на землі!!! Ти завжди переживав не тільки за нас, твоїх дітей, а й за тих, хто були близькі твоєму серцю, і намагався робити для нас все!!! Ти дав нам більше, ніж міг, і продовжуєш робити це і зараз! Ми дякуємо тобі, і дуже сумуємо… Тебе не стало сьогодні, у світле свято Великодня, о 19:00… ми не прощаємося і любимо тебе!!!”- написав син актора.

Помер відомий український актор: зірка фільму "Весна на Зарічній вулиці"

Жан Мельников (фото: facebook.com/andrey.melnikov)

Жан Мельников народився 27 липня 1936 року в Дніпропетровську (зараз Дніпро). Він був почесним громадянином свого міста. Крім того, він член-кореспондент Національної академії мистецтв України (2013).

Помер відомий український актор: зірка фільму "Весна на Зарічній вулиці"

Жан Мельников у фільмі “Весна на Зарічній вулиці” (скріншот з відео)

Мельников також був художнім керівником у Дніпропетровському академічному театрі драми і комедії.

Користувачі Мережі також прокоментували цю сумну новину.

Світла пам’ять, світлій людині!!! Співчуття вам і вашій родині! Кріпіться!!! Прийми мої співчуття, світла пам’ять, сумуємо разом з вами! Світла пам’ять чудова була людина; Найкращий актор нашого міста, як шкода. Андрій, мої співчуття; Рідним і близьким співчуття. Царство небесне і вічна пам’ять; Світла пам’ять людині, майстру… Андрій, прийми співчуття… Йде легендарне покоління… У кожного свій час. Кріпись… Царство Небесне Жану Олександровичу…

Нагадаємо, у США помер учасник першої місії на місяць Майкл Коллінз. Він помер у віці 90 років після тривалої боротьби онкологічним захворюванням. Він був пілотом модуля космічного корабля “Аполлон-11”.

Ми також писали про те, що у Львові помер відомий драматург і письменник Василь Босович. Він також був засновником першої незалежної кіностудії “Галичина-фільм”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...