Блогер Івангай назвав Юрія Дудя “ссыклом” після інтерв’ю: подробиці скандалу

Блогер Івангай назвав Юрія Дудя “ссыклом” після інтерв’ю: подробиці скандалу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Росії провели перевірку інтерв’ю популярного журналіста Юрія Дудя і порушили адміністративну справу. Про які саме записи йдеться невідомо, але ЗМІ відзначають, що мова йде про відео з блогером Івангаєм (EeOneGuy – Іваном Рудським). Рудський в свою чергу заявив, що Дудь вирізав з ролика неприємні для росіян моменти.

Відповідну заяву він зробив у себе в Twitter:

Loading...

“Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся – жертва голодомору. Дідусь – жертва НКВД репресій. А тепер Україна має війну з Росією”.

На питання, чому це було зроблено Івангай відповів: “Ссыкло ***ное”.

Блогер також додав, що “РФ віджала у України … території, ціною тисяч життів”, але він вважає, що “народ Росії безсилий проти цього”.

Блогер Івангай назвав Юрія Дудя “ссыклом” після інтерв’ю: подробиці скандалуБлогер Івангай назвав Юрія Дудя “ссыклом” після інтерв’ю: подробиці скандалуБлогер Івангай назвав Юрія Дудя “ссыклом” після інтерв’ю: подробиці скандалу

Як раніше повідомляла Meduza, управління МВС по Москві порушило адміністративну справу після перевірки інтерв’ю блогера Юрія Дудя на предмет пропаганди наркотиків. Про це заявила директор Ліги безпечного інтернету Катерина Мізуліна: «У відповіді ГУ МВС РФ по місту Москві від 23 квітня повідомляється, що порушено справу про адміністративне правопорушення та проводиться службове розслідування».

На початку квітня активісти організації Ліга безпечного інтернету звернулися до Головного управління з контролю за оборотом наркотиків МВС РФ зі скаргою на пропаганду наркотиків і психотропних речовин в декількох інтерв’ю Дудя.

 

Блогер Івангай назвав Юрія Дудя “ссыклом” після інтерв’ю: подробиці скандалу

Нагадаємо, в минулому році Юрій Дудь підняв питання масової загибелі морських тварин на Камчатці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...