Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну через COVID-19

Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну через COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну, Ефіопію, Бразилію, ПАР, Індію, Мексику і Туреччину через складну ситуацію з COVID-19 в них. Як відомо, Ізраїль успішно бореться з цією інфекцією. Після масової вакцинації населення, у багатьох містах вже закривають COVID-відділення, бо хворих просто немає.

Напередодні міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повідомило про нові правила в’їзду/виїзду з країни. Нові обмеження діятимуть 2 тижні – до 16 травня 2021, але влада може продовжити їх дію.

Loading...

Заборона не поширюється на пасажирів, які здійснюють пересадку в цих країнах, якщо пересадка не вимагає перебування в аеропорту більш 12.00. Під заборону також не потрапляють поїздки з гуманітарною метою, на спортивні збори та змагання, а також поїздки офіційних представників державних структур.

Громадяни та ізраїльтяни, які постійно проживають в семи вищеназваних країнах, можуть повернутися туди, подавши відповідну заяву до комісії з розгляду виняткових випадків.

Іноземні громадяни, а також співробітники ізраїльських державних служб не повинні подавати для відвідування цих країн спеціальні прохання.

Громадяни і жителі Ізраїлю (включаючи вакцинованих, а також тих, хто перехворів COVID-19), які повертаються з цих країн до Ізраїлю, зобов’язані будуть пройти самоізоляцію протягом 14 днів. Карантин можна скоротити до 10 днів, якщо виконати два тести на COVID-19, і вони покажуть негативний результат.

МОЗ анонсував підписання нового контракту на поставку вакцини проти COVID-19 в Україні, він забезпечить українців вакциною до кінця 2021 року.

Служба безпеки України виявила підробку тестів на COVID-19. Зловмисники «працювали» з приватними лабораторіями для яких підробляли результати тестів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...