Одна з дівчат вибачилася за розпивання алкоголю і куріння в Київській Церкві: це була дурість

Одна з дівчат вибачилася за розпивання алкоголю і куріння в Київській Церкві: це була дурість
Автор Марія Петренко в Новини

У суботу, 1 травня, в Києві дівчата зайшли до церкви Різдва Христового, яка знаходиться на Подолі і почали поводитись неналежним чином. Вони задували свічки, розпивали алкоголь і курили електронні сигарети. Потім все це опублікували в соцмережах. Тепер одна з них публічно вибачилася.

Відео вибачення Насті опублікував Telegram-канал “Україна в шоці”.

Loading...

“Мені дуже шкода, що так вийшло, я показала себе з такої жахливої сторони. Це була дурість, яку ми просто не обдумали. Я б хотіла попросити вибачення у всіх людей, у всіх віряни, та й в цілому людей, чиї почуття я зачепила”, – заявила дівчина.

Користувачі мережі прокоментували її вибачення.

Треба думати, що робиш!!! Їм пох*р. Движ, контент головне; Мамка люлей всипала і змусила вибачатися ж, очевидно; Та нехай йдуть нах*р зі своїми вибаченнями; Без мізків; Дебіли без мізків! Як ніби хтось тримає пальцем над кнопкою “видалити профіль” в її інсті; Ну в будь-якому випадку, дійсно треба думати, що робиш. Я хоч і сам не віруючий, але в будь-якому випадку, хтось в це вірить, так навіщо їм шкодити? Хай там що, але вчинок їх не дуже; У цих малоліток в очах немає ніякого каяття, їм пофіг. Ось штрафанули б їх батьків на 50 тисяч, тоді подивилися б.

Нагадаємо, у Білій Церкві жінка з дітьми смажили маршмеллоу на Вічному вогні.

Раніше правоохоронці знайшли хлопця і дівчину, які курили у вагоні київського метро під час локдауну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...