Росія поливає брудом AstraZeneca, щоб проштовхнути вакцину “Спутник”, – Степанов

Росія поливає брудом AstraZeneca, щоб проштовхнути вакцину “Спутник”, – Степанов
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Європейська служба зовнішніх зв’язків повідомляє, що з появою нових різноманітних вакцин набирає обертів кампанія з їх штучної дискредитації. З початку 2021 року в базу даних організації додали більше 100 прикладів прокремлівських дезинформаційних заяв щодо вакцинації.

Про це в Facebook повідомив глава МОЗ України Максим Степанов.

Loading...

Він також додав, що “нас намагаються втягнути в брудну брехливу кампанію з дискредитації вакцин”.

“Згадайте хвилю бруду, якою поливали AstraZeneca – зв’язок між вакциною і тромбами не підтвердили, але весь світ поставили на вуха. Головний автор фейків – Росія, якій не звикати до масового зомбування населення”, – заявив він.

Відзначимо, раніше в Європейському агентстві лікарських засобів встановили ступінь ризику тромбозу при вакцинації проти COVID-19 препаратом AstraZeneca – побічний ефект може виникнути в однієї людини зі 100 тисяч вакцинованих.

Степанов упевнений, що Росія за допомогою дезінформації намагається проштовхнути свою вакцину “Спутник”:

“Моя позиція принципова і незмінна: “Спутника” в Україні не буде”.

Раніше епідеміолог Катерина Сояк повідомила , що лікарі не можуть сказати, чи зайшов в Україну індійський штам COVID-19, адже в нашій країні не проводять генотипування вірусу.

Як повідомлялося раніше, Єврокомісія рекомендує країнам Європейського союзу дозволити в’їзд іноземним туристам, які пройшли вакцинацію від COVID-19. Що важливо, мова йде не тільки про препарати, які дозволили в Європейському агентстві лікарських засобів, а й у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Також повідомлялося, що Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну, Ефіопію, Бразилію, ПАР, Індію, Мексику і Туреччину через складну ситуацію з COVID-19 в них. Як відомо, Ізраїль успішно бореться з цією інфекцією. Після масової вакцинації населення, у багатьох містах вже закривають COVID-відділення, бо хворих просто немає.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...