Симптоми COVID-19 сильно змінилися: лікар озвучила нові скарги пацієнтів

Симптоми COVID-19 сильно змінилися: лікар озвучила нові скарги пацієнтів
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Симптоми COVID-19 з початку пандемії змінилися.

Loading...

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомила епідеміолог, в.о. гендиректора Львівської обласної лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Наталія Іванченко.

Зокрема, за її словами, зараз деякі пацієнти скаржаться на нудоту або розлади стільця.

“Не можна сказати, що абсолютно ніхто сьогодні не скаржиться на відчуття відсутності запаху або смаку. Але частина людей, що потрапляють до лікарень, розповідає про підвищення температури, загальну слабкість, відчуття нестачі кисню, і людина розуміє, що вдома, самостійно, не розбереться, а лікування вимагає додаткової кисневої підтримки”, – розповіла лікар.

Медик також додала, що зараз є люди, у яких перебіг легкої чи середньої тяжкості, у когось з них проявляється нудота, біль в животі, рідкий стілець, незначне підвищення температури тіла, кашель. “Але через те, що сатурація нормальна і не потрібно додаткової кисневої підтримки, людина може залишатися вдома”, – розповіла вона.

Також медик каже, що у багатьох коронавірус проявляється всього 1-2 симптомами: слабкість і головний біль:

“У частини людей начебто немає ніяких симптомів, крім вираженої слабкості і запаморочення, вони знаходяться вдома на самоізоляції. Останнім часом в Україні і у Львівській області, зокрема, зустрічався британський штам, з ним пов’язують більш високу заразність, менший інкубаційний період” .

Раніше епідеміолог Катерина Сояк повідомила , що лікарі не можуть сказати, чи зайшов в Україну індійський штам COVID-19, адже в нашій країні не проводять генотипування вірусу.

Як повідомлялося раніше, Єврокомісія рекомендує країнам Європейського союзу дозволити в’їзд іноземним туристам, які пройшли вакцинацію від COVID-19. Що важливо, мова йде не тільки про препарати, які дозволили в Європейському агентстві лікарських засобів, а й у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Також повідомлялося, що Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну, Ефіопію, Бразилію, ПАР, Індію, Мексику і Туреччину через складну ситуацію з COVID-19 в них. Як відомо, Ізраїль успішно бореться з цією інфекцією. Після масової вакцинації населення, у багатьох містах вже закривають COVID-відділення, бо хворих просто немає.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...