У Німеччині заблокували будівництво “Північного потоку-2”: подробиці

У Німеччині заблокували будівництво “Північного потоку-2”: подробиці
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Будівельні роботи на німецькій ділянці газопроводу “Північний потік-2” поки заблоковані. Причина: позов природоохоронної організації Союз захисту природи, який подали до адміністративного суду Гамбурга.

Як пояснили в самому Союзі, позов поданий проти виданого Федеральним відомством з питань судноплавства і гідрографії дозволу на будівництво газопроводу. Позов стосується поки ще не завершеної ділянки трубопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини.

Loading...

Захисники природи нагадують, що 1 квітня регулятор відхилив їх протест проти укладання 16,5 км труб “Північного потоку-2”.

“У зв’язку з цим залишається тільки шлях звернення до суду, щоб обмежити шкоду, яка завдається Балтійському морю. “Північний потік-2″ безпосередньо руйнує середовище проживання на морському дні на площі понад 16 футбольних полів”, – підкреслили в Союзі.

Раніше віце-прем’єр Російської Федерації Олександр Новак заявив , що газопровід «Північний потік-2» планують добудувати в 2021 році.

У Литві вважають , що будівництво газопроводу «Північний потік-2» має бути зупинено до парламентських виборів в Росії для чинення тиску на Москву з вимогою проведення демократичних реформ.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...