У США закликають надати Україні більше військових кораблів класу Cyclon

У США закликають надати Україні більше військових кораблів класу Cyclon
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

США повинні надати Україні більше патрульних кораблів класу Cyclon.

Таку думку висловили автори доповіді аналітичного центру Heritage Foundation з приводу ролі США в забезпеченні безпеки в Чорному і Азовському морях, пише Голос Америки.

Loading...

Доповідь закликає США і НАТО збільшити присутність в Чорному і Азовському морі, а також рекомендує США прискорити передачу Україні виведених в резерв військових кораблів США класу Cyclon. Відзначимо, ці кораблі довжиною в 54 метри, озброєні гарматами і ракетами, зараз розглядаються серед найважливіших кораблів флоту США. Крім того, вони також є одними з найдешевших – кожен обійшовся в $ 20 млн на час придбання на початку 90. Вони не мають високотехнологічних сенсорів, складних озброєнь або експериментального устаткування. Вони являють собою прямолінійні металеві корпуси, які обладнані значною кількістю простих гармат і ракет, які в значній мірі покладаються на роботу екіпажу з 28 осіб, а не на автоматизовані системи.

США також рекомендується допомогти Україні посилювати її морський потенціал.

“Право на самооборону не зупиняється на лінії берега. США можуть допомогти профінансувати і прискорити дослідження для більш швидкого початку використання протикорабельної ракети” Нептун “створеної в Україні. Також США повинні проаналізувати готові варіанти протикорабельних ракет для України. США повинні також допомогти поліпшити морську безпеку України надаючи покращене радарний обладнання і технології спостереження, такі як БПЛА “, – наголошується в доповіді.

Держсекретар США Ентоні Блінкен приїде в Україну разом з заступником держсекретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд. Представники США планують зустрітися з керівництвом України з 5 по 6 травня. У числі запланованих зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Денисом Шмигаль і міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Посольство США в Росії з 12 травня максимально скорочує консульські послуги, залишаючи тільки ті, які необхідні в екстрених випадках громадянам США. Візи росіянам будуть відкривати в обмежених кількостях у разі, якщо мова йде про закінчення дипломатичному або про питання життя і смерті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...