В Україні зростає відсоток тих, хто хоче вакцинуватися від COVID-19

В Україні зростає відсоток тих, хто хоче вакцинуватися від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У квітні 2021 року зробити щеплення проти  COVID-19 готові були 43% українців, в березні на вакцинацію погоджувалися тільки трохи більше 33% опитаних людей. При цьому серед тих, хто не хоче робити щеплення, 40% заявили, що вакцини від COVID-19 ще недостатньо перевірені.

Loading...

Про це свідчать дані опитування КМІС.

Так, на питання “Чи готові Ви особисто зробити щеплення в найближчі кілька місяців?” 43% відповіли позитивно. Відмовляються робити щеплення більше 52% українців (але цей показник з березня зменшився).

Серед тих, хто не хоче робити щеплення, 40% заявили, що вакцини від COVID-19 ще недостатньо перевірені. Друга за популярністю відповідь – недовіра вакцинам, які зараз є в Україні (33%).

 

В Україні зростає відсоток тих, хто хоче вакцинуватися від COVID-19В Україні зростає відсоток тих, хто хоче вакцинуватися від COVID-19В Україні зростає відсоток тих, хто хоче вакцинуватися від COVID-19

Як повідомлялося раніше, Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну, Ефіопію, Бразилію, ПАР, Індію, Мексику і Туреччину через складну ситуацію з COVID-19 в них. Як відомо, Ізраїль успішно бореться з цією інфекцією. Після масової вакцинації населення, у багатьох містах вже закривають COVID-відділення, бо хворих просто немає.

Служба безпеки України виявила підробку тестів на COVID-19. Зловмисники «працювали» з приватними лабораторіями для яких підробляли результати тестів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...