Європа може почати приймати туристів із щепленнями проти COVID-19, які схвалені в ЄС чи ВООЗ

Європа може почати приймати туристів із щепленнями проти COVID-19, які схвалені в ЄС чи ВООЗ
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Єврокомісія рекомендує країнам Європейського союзу дозволити в’їзд іноземним туристам, які пройшли вакцинацію від COVID-19.

Про це йдеться в поширеній заяві Єврокомісії.

Loading...

При цьому вакцинація повинна проходити препаратами, які сертифікували в Європейському агентстві лікарських засобів чи Всесвітній організації охорони здоров’я.

“Єврокомісія пропонує дозволити в’їзд на територію Євросоюзу з несуттєвими цілями не тільки для осіб, що прибувають з країн з хорошою епідеміологічною ситуацією, але також для тих, хто отримав всі рекомендовані дози вакцини, дозволеної в ЄС, дозвіл може бути також поширений на вакцини, які завершили процес сертифікації ВООЗ для застосування в екстрених ситуаціях”, – йдеться в заяві.

Порядок перетину кордонів повинні визначати самі країни.

Раніше, нагадаємо, повідомлялося про те, що Євросоюз влітку може відкритися для туристів. Однак зазначалося, що допускати на свою територію без додаткових карантинних обмежень ЄС планує тільки тих мандрівників, які зробили щеплення від COVID-19. Але і тут був нюанс, йшлося лише про схвалені Європейським агентством лікарських засобів вакцини. Станом на квітень, агентство зареєструвало тільки 4 щеплення: Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson. Вакцина CoviShield, яка виробляється за ліцензією AstraZeneca на потужностях Serum Institute of India, і якої вже прищепили майже півмільйона українців, в EMA не зареєстровано (в кінці березня AstraZeneca перейменувала свій препарат в Vaxzevria, під цією назвою вакцина зареєстрована EMA).

Як повідомлялося раніше, Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну, Ефіопію, Бразилію, ПАР, Індію, Мексику і Туреччину через складну ситуацію з COVID-19 в них. Як відомо, Ізраїль успішно бореться з цією інфекцією. Після масової вакцинації населення, у багатьох містах вже закривають COVID-відділення, бо хворих просто немає.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...