Житомирська область переходить з “червоної” в “жовту” карантинну зону

Житомирська область переходить з “червоної” в “жовту” карантинну зону
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Карантин з 5 травня послаблять в Житомирській області – регіон перейде з “червоної” відразу в “жовту” зону.

Як повідомив в Telegram міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Loading...

Нагадаємо, за останні дні з “червоної” в “жовту” карантинну зону перевели Чернівецьку, Львівську, Одеську, Київську, Миколаївську області та Київ.

Як повідомлялося раніше, Україна закриває кордон для Індії. Всі громадяни, що повернуться в Україну, повинні піти на самоізоляцію незалежно від результатів ПЛР-тесту.

Єврокомісія рекомендує країнам Європейського союзу дозволити в’їзд іноземним туристам, які пройшли вакцинацію від COVID-19. Що важливо, мова йде не тільки про препарати, які дозволили в Європейському агентстві лікарських засобів, а й у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Також повідомлялося, що Ізраїль заборонив своїм громадянами відвідувати Україну, Ефіопію, Бразилію, ПАР, Індію, Мексику і Туреччину через складну ситуацію з COVID-19 в них. Як відомо, Ізраїль успішно бореться з цією інфекцією. Після масової вакцинації населення, у багатьох містах вже закривають COVID-відділення, бо хворих просто немає.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...