Охорона Басти напала на киянина після зауваження про Крим

Охорона Басти напала на киянина після зауваження про Крим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Охорона російського репера Баста (Василь Вакуленко), якого напередодні помітили в одному з київських ресторанів, напала на жителя столиці, коли той намагався пояснити артисту, чий Крим.

Про це у себе в Facebook повідомив активіст Сергій Стерненко.

За його словами, охорона намагалася побити українця, який питав у нього про Крим, а іншого – змусила видаляти відео інциденту.

Стерненко стверджує, що йому вдалося знайти автора відео, який на правах анонімності розповів, що сталося. Чоловік каже, що в інтернеті побачив, що Баста знаходиться в Києві. З цієї причини він пішов в ресторан, де сидів артист. Там побачив, що відвідувачі фотографуються з репером.

“Встиг на вході перетнутися поглядами з Василем, який був всередині і повідомив йому, що “Василь, хочу нагадати вам, що Крим – Україна! Крим український! Баста виступав в окупованому Криму!”. На цих словах до дверей підбігла охорона як установи, так і ще 4-6 спортивних хлопця. Охорона почала закривати двері, а молоді хлопці випхали мене з закладу, почалася атака на мене. Василь у своєму оточенні робив нейтральний вигляд. Я пару раз ухилився від ударів хлопців і відступив, знімаючи. В цей же час ще один чоловік знімав мої дії з боку”, – розповів автор відео.

Як повідомлялося раніше, “влада” окупованого Криму намагається забрати квартиру в Севастополі в української військовослужбовця Тетяни Шевчук, яка перейшла на бік Росії в 2014 році під час так званої “кримської весни”.

Глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко заявив , що загроза настання Росії з території тимчасово окупованого Криму є, але стратегічні задуми військово-політичного керівництва РФ невідомі.

 

Джерело: Народна Правда