Старшокласники довели дитину до суїциду: подробиці скандалу в інтернаті Херсонської області

Старшокласники довели дитину до суїциду: подробиці скандалу в інтернаті Херсонської області
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Херсонській області жертвою буллінгу з боку 17-річних старшокласників стала 14-річна учениця 8 класу школи-інтернату. Протягом року троє хлопців принижували дівчинку. У підсумку вона відмовилася ходити на навчання і наковталася пігулок.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, дівчинку, на щастя, вчасно доставили в лікарню і врятували. Про подію повідомили в поліцію.

За словами потерпілої, більше року вона вчиться в інтернаті і весь цей час троє 17-річних старшокласників знущаються над нею і всіляко принижують. Це підтвердили і батьки дівчинки.

Копи приїхали до навчального закладу, де 4 години керівництво і учні стверджували, що дівчинка нібито сама своєю поведінкою провокувала образи. Пізніше деякі з учнів зізналися, що дійсно троє однокласників ображали ученицю без причини.

Керівництво інтернату заявило, що постійно проводять з усіма дітьми виховну роботу, але в цьому навчальному закладі навчаються діти з непростим характером, деякі мають проблеми з поведінкою.

Поліцейські вивчили характеристики всіх, хто знущався на дівчинкою. Виявилося, що стосовно хлопців вже складалися адміністративні протоколи за хуліганські дії. Інспектори ювенальної превенції склали адміністративні протоколи за ст. 173-4 «буллінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Потерпіла зараз навчається вдома дистанційно. Її батьки вирішуватимуть, чи залишати дочку в цьому навчальному закладі.

Як повідомлялося раніше, в Запорізькій області учениця 11 класу була організатором суїцидальної групи в мережі, до складу якої входили 28 осіб.

У Бердянську хлопець і дівчина скоїли суїцид. Трагедія сталася в ніч на 13 квітня на вулиці Північній, 23.

Джерело: Народна Правда