У Бразилії хлопець із мачете атакував дитячий сад: вбиті троє дітей і двоє співробітниць

У Бразилії хлопець із мачете атакував дитячий сад: вбиті троє дітей і двоє співробітниць
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Бразилії в місті Саудадіс 18-річний юнак з мачете увірвався в дитячий сад, і вбив двох співробітниць установи і трьох дітей.

Про це повідомляє DW.

Повідомляється, що зловмисник увірвався в будівлю дитячого садка, а після нападу серйозно поранив себе. Імовірно, він намагався накласти на себе руки. Однак його нейтралізували місцеві жителі. Зараз він знаходиться в лікарні.

Також відомо, що загиблим дітям не було і 2 років. Більшого числа жертв вдалося уникнути завдяки співробітницями установи, вони встигли замкнутися з дітьми в пеленальній кімнаті.

На даний момент невідомо, чи були у хлопця проблеми з психікою і яким був мотив його дій. Поліція обшукує будинок нападника.

“Це найтрагічніший день в нашій історії. Ми не знаємо, як потрібно себе вести. Це мій перший термін, мені 35 років і у мене самого маленька дитина”, – сказав глава муніципалітету Масіел Шнайдер.

Як повідомлялося раніше, в австрійському місті Грац невідомі напали на українських підлітків 15 і 17 років – двоє братів отримали ножове поранення.

На початку березня стало відомо, що підлітка українського походження, який в січні отримав важкі травми після жорстокого нападу в Парижі, виписали з лікарні.

 

Джерело: Народна Правда