У Прикордонслужбі заявили, що проекту “Стіна” немає, але облаштування кордону з Росією триває

У Прикордонслужбі заявили, що проекту “Стіна” немає, але облаштування кордону з Росією триває
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Глава Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко заявив, що облаштування кордону з Російською Федерацією триває, але жодного  проекту “Стіна” немає.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю РБК-Україна.

Loading...

“Проекту “Стіна” немає. Така назва зберіглася в побуті”, – заявив Дейнеко.

Він також підкреслив, що “немає такої стіни, яка б нас надійно від неї (Росії, – ред.) захистила, стала своєрідним саркофагом від російських “Іскандерів” і танків”: “Такої стіни не існує. Єдиною стіною може бути готовність до самопожертви і мужність наших воїнів з ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби і всіх інших сил безпеки і оборони”.

Він додав, що в його уявленні “стіна” повинна забезпечувати 100% контроль за лінією кордону.

“Саме таке інженерне облаштування ми і проводимо. Облаштовуємо протитанковий рів, контрольно-слідову смугу, рокадну дорогу і завершуємо це все створенням системи відеоспостереження. Тобто ми будуємо вежі, на які встановлюємо відеокамери і тепловізори, які постійно в форматі 24/7 забезпечують контроль за державним кордоном. Це найбільш ефективна система, яка дозволяє повністю виключити людський фактор “, – зазначив глава ДПСУ.

Нагадаємо, ініціатором “Стіни” був колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Реалізація ініціативи почалася в Харківській області в 2014 році.

Раніше глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко заявив , що загроза настання Росії з території тимчасово окупованого Криму є, але стратегічні задуми військово-політичного керівництва РФ невідомі.

Російський журналіст і опозиціонер Ігор Яковенко відзначав , що пряме вторгнення російських військ в Україну прискорить падіння режиму російського президента Володимира Путіна.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...