Влітку в Україні різко подорожчають продукти: озвучені причини

Влітку в Україні різко подорожчають продукти: озвучені причини
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Економічний експерт Борис Кушнірук вважає, що влітку в Україні варто очікувати підвищення цін на продукти харчування. Вони будуть значно вище, ніж в цей же період минулого року.

Таку заяву він зробив в ефірі каналу “Україна 24”.

Loading...

“Вочевидь, щорічно, починаючи з літа, ціни на продукти харчування знижуються. Це стосується молочки, яєць, м’яса, фруктів нового врожаю – ціни на усе це будуть зменшуватися, хоча вони не вийдуть на рівень минулого року”, – сказав він.

Експерт розповів, що зростання цін пов’язане з подорожчанням палива:

“Очевидно, що ми маємо проблему, пов’язану з тим, що зростання витрат на паливо, хімікати, на зарплати робітникам – це неминуче призводить до того, що ціни істотно виростуть, і вони будуть значно вище, ніж в минулому році, якщо брати літо минулого і цього року “.

Як повідомлялося раніше, ціни на продукти в Україні продовжують стрімко рости . І найближчим часом українці зіткнутися з новими цінами на куряче м’ясо, яловичину і рибу.

Експерти заявили, що ціни на майже всі продукти в Україні злетять і будуть зростати до травня. Причини: поганий урожай, висока вартість енергоресурсів і виснаження запасів. Найбільше подорожчають овочі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...