Росія залишила біля кордонів з Україною близько 80 тисяч військових, – New York Times

Росія залишила біля кордонів з Україною близько 80 тисяч військових, – New York Times
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія відвела від кордонів з Україною тільки кілька тисяч військовослужбовців. Незважаючи на запевнення Москви, досі біля наших кордонів залишаються близько 80 тисяч російських військовослужбовців – рекорд з моменту окупації Криму в 2014 році.

Про це з посиланням на високопоставлених представників Пентагону повідомляє New York Times.

Loading...

“Російські військові дійсно наказали деяким підрозділам повернутися в свої казарми до 1 травня – і вони дійсно відійшли від кордону. Але багато підрозділів залишили свої вантажівки і бронетехніку, що говорить про те, що вони можуть повернутися, якщо президент Росії Володимир Путін вирішить розгорнути їх знову”, – йдеться в матеріалі.

Представники адміністрації президента США Байдена сприймають постійну присутність російських військ на кордоні з Україною як сигнал Кремля про те, що Росія може не тільки зрівнятися, але навіть і перевершити сили НАТО, які беруть участь в навчаннях в Європі.

Раніше російський журналіст і опозиціонер Ігор Яковенко відзначав, що пряме вторгнення російських військ в Україну прискорить падіння режиму російського президента Володимира Путіна.

Глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко напередодні пояснив, чому Україна не збиває російські вертольоти, які порушують повітряний кордон. Нагадаємо, такий випадок стався в березні 2021 року – російський вертоліт Мі-8 порушив повітряний простір України в Сумській області.

Джерело: Народна Правда
загрузка...