Степанов розповів про “деякі переваги” для володарів COVID-сертифікатів

Степанов розповів про “деякі переваги” для володарів COVID-сертифікатів
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Український сертифікат вакцинації від COVID-19 дасть “певні переваги” його власникам. Згідно з попередніми даними, український COVID-сертифікат запрацює до 1 липня.

Loading...

Про це пише міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на своїй сторінці Facebook.

“Український сертифікат буде надавати його власникам деякі переваги під час відвідування розважальних заходів і подорожей”, – заявив глава МОЗ.

Таким чином міністерство хоче мотивувати українців “свідоміше ставитися до свого здоров’я”, пояснив міністр.

“Не займатися самолікуванням, звертатися до лікаря за наявності перших симптомів хвороби, ізолюватися, щоб не заразити своє оточення і тестуватися на COVID-19”, – підкреслив Степанов.

Раніше Степанов озвучив подробиці створення українського COVID-сертифікату. Сертифікат можна буде отримати у лікаря або згенерувати в додатку або порталі “Дія”.

Нагадаємо, раніше Євросоюз розділив країни на три групи для тестування цифрових паспортів вакцинації від COVID. Перша група з семи країн почне тестування вже в травні.

Також ми розповідали, що Україна може подолати COVID-19 тільки в 2023 році, коли буде сформований колективний імунітет. Однак все може змінитися в залежності від швидкості процесу вакцинації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...