У Ріо-де-Жанейро в ході перестрілки в метро загинули 23 людини – відео

У Ріо-де-Жанейро в ході перестрілки в метро загинули 23 людини – відео
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

На півночі Ріо-де-Жанейро в районі Жакарезіньо (район з фавелами) вранці 6 травня сталася перестрілка , в результаті якої загинули 23 людини.

Loading...

Як передає видання globo.com, спецоперація проводилася в рамках боротьби з незаконним обігом наркотиків.

В ході масштабної перестрілки був убитий поліцейський Андре Фріас пострілом в голову, також загинули 22 підозрюваних. Постраждали двоє пасажирів метро і два співробітники поліції.

За даними цифрової платформи Fogo Cruzado, яка реєструє дані про збройний насильство з липня 2016 року, це найбільше з початку досліджень кількість смертей під час поліцейської операції в громаді.

У червні минулого року Федеральний Верховний Суд Бразилії (STF) заборонив діяльність поліції в трущобах під час пандемії. Рішення допускає дії лише в “абсолютно виняткових випадках”. Для цього агентам потрібно повідомити прокуратурі про причини операції.

Журналісти розповіли, що подали запит в поліцію і місцевому депутату щодо причини спецоперації, проте відповіді поки не отримали.

Як ми вже розповідали раніше, в США за останню добу сталися відразу кілька інцидентів зі стріляниною. Всього загинули 10 осіб.

А в селі Черемхів (Івано-Франківська область) на автозаправці людина відкрила стрілянину і втекла на автомобілі. В результаті події постраждали дві людини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...