В Італії схопили найманця “ДНР”, який воював проти України: його фото

В Італії схопили найманця “ДНР”, який воював проти України: його фото
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

28-річного громадянина Італії заарештували за підозрою в участі в війні на Донбасі на стороні проросійських бойовиків з “Донецької народної республіки”.

Loading...

Найманця схопив італійський оперативний підрозділ карабінерів (ROS), подробиці опубліковані на сайті МВС України 6 травня.

Як було встановлено слідством, підозрюваний діяв як бойовик-найманець на території так званої ДНР з 2016 року.

Він ділився інформацією про свою діяльність з родичами і друзями через соціальні мережі. Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання італійця.

Також на даний момент йде збір матеріалів про посередників, які забезпечували (в т.ч. фінансово) канали залучення італійських найманців для війни на Донбасі.

Розслідування справи почалося ще в 2019 році.

В Італії схопили найманця “ДНР”, який воював проти України: його фото

Арешт був здійснений за приписом слідчого судді Мессіни за підозрою в порушенні норм Нью-Йоркської міжнародної конвенції від 4 грудня 1989 з протидії “найманству”.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков подякував італійським колегам за послідовну роботу і дружню позицію.

“Під час переговорів з італійськими колегами ми неодноразово обговорювали неприпустимість участі італійських громадян на стороні проросійських незаконних збройних формувань”, – зазначив він.

Як ми вже розповідали раніше, італійські правоохоронці затримали колишнього поліцейського з Кальярі, який воював на Донбасі на стороні проросійських бойовиків.

Також стало відомо, проросійські бойовики «Л/ДНР» з 18 по 22 травня проведуть командно-штабні навчання, в ході яких будуть відпрацьовувати наступ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...