День перемоги чи День пам’яті та примирення – що святкувати: думки українців розділилися

День перемоги чи День пам’яті та примирення – що святкувати: думки українців розділилися
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Більшість українців (41%) вважають, що Україна повинна відзначати і День пам’яті і примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом (9 травня).

Дані опитування фонду “Демократичні ініціативи” та Центру Разумкова показують, що тільки 31% респондентів вважає, що Україна повинна відзначати тільки День перемоги.

Loading...

Крім того, близько 9% українців впевнені, що Україна повинна відзначати тільки День пам’яті і примирення 8 травня.

За даними опитування, чверть (25%) українців вважають, що День перемоги – це перш за все святкування перемоги Антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні. Ще 37% називають цей день святкуванням перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

Підтримують рішення про заборону публічного використання та носіння георгіївської стрічки 43% українців, проти – 29% громадян.

День перемоги чи День пам’яті та примирення – що святкувати: думки українців розділилисяДень перемоги чи День пам’яті та примирення – що святкувати: думки українців розділилисяДень перемоги чи День пам’яті та примирення – що святкувати: думки українців розділилисяДень перемоги чи День пам’яті та примирення – що святкувати: думки українців розділилисяДень перемоги чи День пам’яті та примирення – що святкувати: думки українців розділилися

Нагадаємо, дані опитування Центру Разумкова показали , що якби в Україні найближчим часом проходили президентські вибори, перемогу в першому турі здобув нинішній президент Володимир Зеленський.

Україна займає 69-е місце в рейтингу найщасливіших країн світу за версією ООН.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...