Довго приховував: щаслива Мішина заговорила про таємний талант Еллерта

Довго приховував: щаслива Мішина заговорила про таємний талант Еллерта
Автор Марія Петренко в Новини

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт не на жарт переполошили шанувальників, підігріваючи чутки про сварку і навіть розставання. Актриса поїхала зніматися в Хорватію, а Олександр залишився в Україні. Правда, таємно відвідав кохану, що не могло сховатися від пильних шанувальників. Ксенія видалила всі фото з коханим і відписав від нього, а її філософські пости про стосунки лише більше сполохали мережу. Але не треба хвилюватися – парочка щаслива і закохана і знову демонструє свої почуття на всю мережу. Так, Ксенія і Олександр прийшли на зйомки шоу “Майстер Шеф”.

Відповідне фото з’явилося на сторінці актриси в Instagram.

Loading...

На фото видно, що зірка і автор “Квартал 95” налаштовані войовничо. На них – фартухи протиборчих команд.

“Виявляється, він круто готує! Довго приховував свої здібності, але “Майстер Шеф” викрив… А все заради чого? Заради нової сковорідки. Для мене! Але тепер готувати буде він! І знову ж – для мене”, – розповіла про таємний талант коханого Ксенія.

Під постом коханої Олександр не стримався і пожартував. Він уточнив, що ще досконало володіє додаток служби доставки продуктів.

Довго приховував: щаслива Мішина заговорила про таємний талант Еллерта

Ксенія показала щасливе фото з Сашею (фото: instagram.com/misha.k.ua)

Шанувальники пари не встояли перед ідилією закоханих, адже Еллерт давно не коментував фото Ксенії, і ось все повернулося на круги своя.

Нарешті Саша з’явився. Кохання вам і щастя Які ви красиві Ви дуже красива пара Обожнюю вас, ви разом просто шикарні Ви такі незрівнянні, шикарні, очманілі. Я завжди бачила в Саші потенціал. Бережіть один одного і вашу шалену любов Які ж ви красиві і класні. Пара століття

Нагадаємо, що раніше Ксенія і Олександр відпочили в Одесі в несподіваній компанії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...