Дружина Бабкіна назвала його підкаблучником і зробила заяву: ми ідеальні

Дружина Бабкіна назвала його підкаблучником і зробила заяву: ми ідеальні
Автор Марія Петренко в Новини

Сергій і Сніжана Бабкіна відкрито демонструють свою любов і трепетне ставлення один до одного. Дружина музиканта зізналася, що не завжди їх життя було схоже на ідилію – артист зраджував коханій, і це ледь не коштувало йому сім’ї. Так, Сніжана розповіла, хто ж у родині Бабкіних головний і з якими голлівудськими парами вони себе асоціюють.

Про це дружина артиста розповіли в ефірі радіо “Люкс ФМ”.

Loading...

На питання, хто ж в їхній родині головний, Сніжана і Сергій відповіли коротко – ми. Дружина музиканта внесла деякі уточнення.

“Ми передаємо один одному щоденну естафету. Я можу бути головною, а потім сказати: “Сергійко, давай, вирулюй”. Ми взаємозамінюємо один одного”, – уточнила актриса і блогер.

Сніжана не приховує, що не проти була б зайняти лідерські позиції в сім’ї, адже вона щодня дає поради знаменитому чоловікові і знаходить для нього правильні слова, вона вважає музиканта підкаблучником, але не бачить в цьому нічого поганого. Крім того, ця роль в сім’ї Бабкіних мігруюча.

Сергій і Сніжана Бабкіни відкрито розповідають про свої стосунки

“Я вважаю, що підкаблучниками повинні бути і жінка, і чоловік, тому що вони повинні розчинятися в своєму партнері. Так, я вважаю, Бабкіна підкаблучником”, – зізналася Сніжана.

Раніше Сергій з дружиною порівнювали себе із зірковими сім’ями – Бредом Піттом і Анджеліною Джолі, Монікою Беллуччі і Венсаном Касселем, але після розлучень зірок, вони перестали проводити паралелі.

“Ми ідеальні. Нехай всі до нас підтягуються”, – заявила Бабкіна.

Нагадаємо, що раніше Сергій і Сніжана Бабкіни висловилися про кризу у стосунках через зради музиканта і розповіли, що допомогло їм вийти зі складної ситуації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...