Оксана Марченко в новій серії “Паломниці” допомогла Філіпу Кіркорову зважитися на важливий релігійний крок

Автор Желізняк Олександр в Новини

Оксана Марченко випустила нову серію авторського проекту “Паломниця”. У ній розповідається про неділю – чому цей день вважається маленьким Великоднем і навіщо щотижня відвідувати церкву. 

“Я з дитинства не любила початок тижня. Понеділок – день важкий, “видно, в понеділок їх мама народила…”, школа, робота… все якось похмуро було в цей день. Але яке ж було моє здивування, коли, будучи дорослою, я дізналася, що тиждень починається в неділю! От якби я знала це раніше, скільки б років я не вважала понеділок початком, а тільки продовженням – і багато було б по-іншому…”, – написала Оксана Марченко на своїй сторінці в Instagram.

Loading...

У цьому епізоді “Паломниця” вирушила на Закарпаття – у Свято-Миколаївський Мукачівський жіночий монастир. А також Оксана Марченко зустрілася з Філіпом Кіркоровим, якому допомогла зробити важливий крок у його духовному житті.

Новий фільм можна подивитися на офіційному YouTube-каналі Оксани Марченко. А якщо хочете поділитися своєю історією, як віра в Бога допомогла вам пережити життєві труднощі, заходьте на сайт palomnitsa.com.ua і стаєте душевним донором.

Джерело: Народна Правда
загрузка...