Пуля Євген Валерійович звинувачується в крадіжці заборонених комуністичних символів

Пуля Євген Валерійович звинувачується в крадіжці заборонених комуністичних символів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Онуку радянського директора загрожує до 6 років в’язниці

Пуля Євген Валерійович, онук Пулі Євгена Трохимовича – колишнього директора Мариловского спиртзаводу (Тернопільська область), звинувачується в крадіжці. За твердженням правоохоронних органів, він незаконно виніс з території заводу перехідний червоний прапор і вимпел із зображенням В.І. Леніна, якими підприємство було нагороджено при СРСР за ударну працю.

Про це розповів представник Фонду держмайна України.

Як відомо, в листопаді 2020 року ФДМУ приватизував Мариловскій спиртзавод, проте його покупець – молдавська компанія Zernoff почала судитися з фондом через те, що на думку інвестора майно, виставлене на торги, не відповідає тому, що представники Zernoff в результаті побачили на підприємстві .

“Коли почали термінову перевірку з’ясувалося багато забавного і не дуже, – розповів виданню співрозмовник в ФДМ. – Зокрема, онук ще радянського директора Євген Пуля виніс із заводу комуністичні нагороди – вимпел і червоний прапор передовика виробництва, і намагався “штовхнути” їх на E -bay. Оскільки за прапор він хотів 200 доларів, а за вимпел – 50, то це без всяких знижок на малоцінність – справжнісінька крадіжка”.

Чиновник пояснив, що після краху СРСР комуністичні нагороди залишилися на заводі, але були оприбутковані, як матеріальні цінності. І, незважаючи на те, що їх демонстрація заборонена чинним українським законодавством, вони є майном заводу.

“І який же кретин – він надумав продавати їх прямо зараз. Коли йдуть розгляди з інвестором. Та ще й відразу визнав провину і розповів, як все було! А оскільки крадіжка була поєднана з проникненням у приміщення, то поліція класифікував її як частину 3 статті 185 (Крадіжка). І там уже немає штрафу або громадських робіт. там від трьох до п’яти років “, – розповів співробітник Фонду держмайна.

Пуля Євген Валерійович вже отримав підозру. А це означає, що слідство має завершитися в найближчі два місяці. Після цього буде суд.

“Молодий Євген Пуля не може навіть визнати провину і компенсувати збитки власнику, щоб звільнитися від покарання. Справа в тому, що він вже скористався цією “опцією” українського Кримінального кодексу, коли кілька років тому звинувачувався у злочині, пов’язаному з наркотиками”, – розповів чиновник виданню.

Нагадаємо, в листопаді 2020 року ФДМУ оголосив про продаж Мариловского спиртзаводу за 120 млн гривень.

Однак уже в лютому молдавська компанія СП “Zernoff”, яка перемогла в аукціоні з продажу Мариловского заводу, звернулася до суду з позовом до ФДМУ через  істотного розбіжності  фактичної кількості майна заявленому в електронному лоті. Як з’ясувалося в ході огляду спиртзаводу, на підприємстві відсутнє цінне обладнання – котли, вентилятори, вологоміри, а об’єкти нерухомості не відповідали опису.

Джерело: Народна Правда